Create an Appointment

Make an appointment now by filling out the form.

Adress

Click here to get directions to our clinic.

About Us

Gebze Dental World

Our dental policlinic has been serving for long years. Patient satisfaction and confort are among our priorities. Our staff besides being professional in their job are also smiley and affectionate.

OUR DOCTORS

We are here to serve you better with our expert physician staff.

Dt. Fatma RUBAN YAVUZ

Asiye Uslu BOYACI

Fulya Merve IŞIK

Yunus Nazmi ÜZÜMCÜOĞLU

CREATE AN APPOINTMENT

If you fill out this form completely, our patient consultants will get back to you by phone or e-mail within 24 hours and discuss the details with you.

HAPPY OUR GUESTS

The opinions and experiences of our valued patients are very important to us. As Gebze Dental World, we always strive to improve our service quality and offer you a better oral and dental health experience.

Abdullah Özcan
Abdullah Özcan
Kesinlikle dişleriniz için başvurabileceğiniz temiz hijyenik ilgili ve uygun fiyatlı bir yer,Asiye hanım eli hafif profesyonel hekim tavsiye ederim.
Ömer Tarık Demircan
Ömer Tarık Demircan
Merhabalar, ben bir pilot olarak mesleğimin hassasiyetlerini de göz önünde bulundurmalıydım ve deneyimim harikaydı. Fatma Hanım ve ekip arkadaşlarının son derece güler yüzlü, ilgili uzman yardımı ile kendimi güvenli ellerde hissettim. Bu güzel hizmetten dolayı kendilerine teşekkür eder herkese tavsiye ederim.
Zehra Sakmak
Zehra Sakmak
Geçen yaz dişimi Fatma Hocam’a yaptırmıştım. Çok memnun kaldım. Ayrıca klinik çok hijyenik, tertemiz. Fatma hocam işinde çok başarılı. Herkese tavsiye ediyorum.
ferhat hedekoğlu
ferhat hedekoğlu
Ben dr.ferhat gebze dis dunyasiyla gecen sene tanıştım. Tüm ekip ve ekipmanlariyla çok başarılı bulduğum bir klinik. Her zaman güler yüzlü ve nazik oldular. Diş tedavilerimi Dt.Fatma Ruban Yavuz hocam yapti . Kendisinin yetenekleri ve tecrubesi tartisilmaz. Herkese tavsiye ediyorum.klinigin basarilarinin devamini diliyorum.
FULYA CANKAL
FULYA CANKAL
Çok bakıma ihtiyacı olan, bana çeşitli rahatsızlıklar veren dişlerim Asiye Hanım ve Yunus Naz’mi Bey’in şifalı elleriyle sağlığına kavuştu. Hem dolgu, hem de kanal tedavisi yapıldı ve hiçbirinde acı hissetmedim. Ayrıca güler yüzlü ve anlayışlı hizmetleri için tüm çalışanlara teşekkür ediyorum. Herkese tavsiye ediyorum
Kadriye Güngör
Kadriye Güngör
Asiye hanımı ilk gidişim tavsiye üzeri oldu 10 yıldan fazla tanırım ilk implanttımı yaptırdım MAŞALLAH yakın bir zamanda ikincisini yaptırdım MAŞALLAH Asiye hanımı titiz proğramla çalışıyor diş yapımı güven itimat gerektirir bana göre doğru adres diş konusunda dr değiştirmek iyi değil KANATİNDEYİM çünki dişimin yapısını bu zamana kadar ne yapılıyorsa takipte oluyorsunuz başka bir diş için gittiğimde ilk inplantıda takip ediyor ne durumda diye Buda önemli YAPTIK OLDU BİTTİ DEMİYOR İSTEĞİNİZ ÜZERİNE TAKİP VE TEDAVİ YAPILIYOR

BLOG

Treatments, recommendations, correct information about Oral and Dental Health Our articles about known mistakes and innovations You can take a look.