Create an Appointment

Make an appointment now by filling out the form.

Adress

Click here to get directions to our clinic.

About Us

Gebze Dental World

Our dental policlinic has been serving for long years. Patient satisfaction and confort are among our priorities. Our staff besides being professional in their job are also smiley and affectionate.

OUR DOCTORS

We are here to serve you better with our expert physician staff.

Dt. Fatma RUBAN YAVUZ

Asiye Uslu BOYACI

Fulya Merve IŞIK

Ahmet ÇALIŞKAN

Yunus Nazmi ÜZÜMCÜOĞLU

CREATE AN APPOINTMENT

If you fill out this form completely, our patient consultants will get back to you by phone or e-mail within 24 hours and discuss the details with you.

HAPPY OUR GUESTS

The opinions and experiences of our valued patients are very important to us. As Gebze Dental World, we always strive to improve our service quality and offer you a better oral and dental health experience.

Kadriye Güngör
Kadriye Güngör
Asiye hanımı ilk gidişim tavsiye üzeri oldu 10 yıldan fazla tanırım ilk implanttımı yaptırdım MAŞALLAH yakın bir zamanda ikincisini yaptırdım MAŞALLAH Asiye hanımı titiz proğramla çalışıyor diş yapımı güven itimat gerektirir bana göre doğru adres diş konusunda dr değiştirmek iyi değil KANATİNDEYİM çünki dişimin yapısını bu zamana kadar ne yapılıyorsa takipte oluyorsunuz başka bir diş için gittiğimde ilk inplantıda takip ediyor ne durumda diye Buda önemli YAPTIK OLDU BİTTİ DEMİYOR İSTEĞİNİZ ÜZERİNE TAKİP VE TEDAVİ YAPILIYOR
Sena Ylcn
Sena Ylcn
Yıllardır fatma hanıma giderim güvendiğim tek diş hekimi ,implant tedavisi vs işçiliği titiz özenle calısması hiç zorluk yaşamadım cok hijyen calısılıyor ,kesinlikle tavsıyemdir on numara beş yıldız diyebilirim.başarıları daim olsun ..
Hayri Bekmuradov
Hayri Bekmuradov
Ismim Hayrulla Bekmuradov, Amerikada Texas eyaleti Dallas sehrinde yasiyorum. Ilk defa Gebze Dis Dunyasi ve Dr. Fatma Yavuz ile sene 2015 yili bir arkadasimin tavsiyesi uzerine bir Turkiye ziyaretimde tanismistim. Dislerimin tedavi olmasi gerekiyordu ve tedaviye basladim, o zaman 3 implant, 4 dolgu ve detayli temizlik olmak uzere tedavim oldu ve o zaman Dr. Fatma Ruban Yavuz'un kolay ve guzel tedavi yonteminden cok memnun kaldmistim ve aradan 8 sene gectikten sonra tekrar bir firsat bulup Turkiye'ye geldim ve dislerimin geri kalan tedavisini tekrar Dr. Fatma Yavuz'dan aldim. Yine 3 implant koydurdum, 2 kanal tedavisi, dolgularin yenilenmesi ve temizlik olmak uzere baya bir yapilacak islerim vardi, Dr. Fatma Yavuz her zamanki gibi cok programli ve cevikti, tum bu yapilacak isleri cok kisa bir zamanda harika bir sekilde yapti. Yine cok memnumun, hem hizli hemde cok guzel oldu. Gebze Dis Dunyasi piril piril yeni poliklinigiyle, yeni ekipmanlayla, ve guler yuzlu disci ve hemsileriyle cok guzel bir agiz ve dis sagligi merkezidir. Kesinlikle tum arkadas ve dostlarima tavsiye ederim, kendimde yinede gelirim tedavi olmak icin.
Muhip Üzümcüoğlu
Muhip Üzümcüoğlu
Diş Hekimi Yunus Nazmi Bey' e ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim. Klinik ortamı çok temiz. Tavsiye ederim.
Yeliz Lale
Yeliz Lale
Je remercie à toute l'équipe et plus particulièrement mme Asiye Uslu Boyacı pour leur accueil souriant et leur travail irréprochable. Fortement recommandé !

BLOG

Treatments, recommendations, correct information about Oral and Dental Health Our articles about known mistakes and innovations You can take a look.