Hakkımızda

Gebze Diş Dünyası'na
Hoş Geldiniz.

2000 yılında Gebze’ de başlayan klinik çalışmalarımız, 2003 yılında Gebze Diş Dünyası Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği kurulmasıyla hız kazanmıştır. Kocaeli ve Gebze’nin ilk diş polikliniği olma özelliğine sahiptir.

Deneyimli ve güçlü kadrosuyla ağız ve diş sağlığı hizmetinde öncülük eden polikliniğimiz, eğitim ve seminerlerle sürekli mesleki yenilikleri takip etmesinin yanı sıra Cad-Cam  (Digital Diş Tedavisi) sistemi, Mac-Cap estetik diş tasarımı ve implant uygulamaları gibi son teknolojilerle danışanlarımıza ileri düzeyde tedavi imkanları sunmaktadır.

Misyon

Bilimsel vicdani ve etik ilkelerden ödün vermeden, meslek ilke ve ahlakına bağlı açık dürüst ve güvenilir bir teşhis ve tedavi hizmeti sunmak.

Vizyon

Diş Dünyası ağız ve diş sağlığı hizmetinde yaptığı hizmetlerle anılan topluma karşı sorumluluğunun bilincinde, dişhekimliği mesleğine katkı sunmak için sürekli kendini geliştirip yenileyen bir kurum olmaya devam edecektir.

Değerlerimiz

  • Diş Dünyasında tedavi olmak isteyen danışanlarımızın memnuniyetine odaklı yüksek kalitede ağız ve diş sağlığı hizmeti sunmak,
  • Ağız ve diş sağlığı alanındaher türlü teknolojik yenilik ve gelişmeden hastalarımızı faydalandırmak,
  • Hijyen kurallarından asla taviz vermeden ağız ve diş sağlığı hizmeti sunmak,
  • Bilimsel disiplin çerçevesinde ve rehberliğinde çalışmak vazgeçilmez prensiplerimizdir.

Diş Hekimlerimiz